Raw-SmackDown Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raw-SmackDown Forum

SmackDown Raw Forumu

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

18 Mayıs 2009 Bölüm Özeti

YazarMesaj
dilekyk
Prenses
Prenses
dilekyk

18 Mayıs 2009 Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 18 Mayıs 2009 Bölüm Özeti   18 Mayıs 2009 Bölüm Özeti Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 2:28 pm

Smackdown’ın bu haftaki durağı New York’tu... Chris Jerico geri geldiğini ve bundan sonra, bundan önceki her şeyin unutulacağını belirtti. "Çünkü artık ben varım." diyerek herkese meydan okudu. "Ben 1 numaralı meydan okuyucuyum. Neden beni conterdar yarışmasına sokuyorlar, anlamadım." diyerek sitem de eden Jerico, Edge’in gelmesi ile şaşkınlık yaşadı. Yüz yüze gelen ikili tartışmalar arasında sözlerine devam ederken, ringe gelen CM Punk ikilinin keyfini kaçıran cümleler kurdu. CM Punk tam konuşmak isterken buna Jerico izin vermedi. "Ben burada Edge’e konuşma hakkı verdim çünkü o bir şampiyon, sen kim oluyorsun da bizim burada sözümüzü kesiyorsun." açıklamasında bulunan Jerico, sonra ringi terk etti. Edge ile baş başa kalan CM Punk, Edge’e gerçek bir şok yaşattı. "Elimde gördüğünüz bu para çantası bende bulunduğu sürece istediğim kişi ile dünya şampiyonluk maçına çıkabilirim. Bu da sen olacaksın. Bu gece seninle dövüşeceğim." diyerek bu geceye randevu verdi.

Ve ortalığı birbirine katan 4’ün birbirleri ile maçına gelindiğinde nefesler kesildi. Rey Mysterio, Kane, Jeff Hardy ve Chris Jerico 4 ayrı takım olarak ringe çıktılar. En son kim ayakta kalırsa Fatal-4 Way mücadelesinde maç başlar başlamaz herkes en iri olan Kane’e saldırdı. Ancak Kane pes edecek gibi görünmüyordu ve herkesi ringin dışına fırlattı. Birbirlerine zor anlar yaşatsalar da en son kalan ikili Jeff ve 619 lakaplı Rey oldu. Kazanan ise Jeff... Maç sonundaki dostluk görülmeye değerdi.

Ve yeni bir isim daha ortaya çıktı. Sherri Shefferd.. Bu bayan ABD’nin önemli komedyenlerinden bir tanesiç... Ve gönlünü MVP’ye kaptırmış vaziyette... Maça çıkmadan sevgilisi MVP’ye başarılar dileyen Shefferd, MVP’ye büyük bir moral vermişti. MVP’nin rakibi ise Dolph Ziggler idi... MVP’yi ring kenarından destekleyen Sherri Shefferd bir ara Ziggler’in tacizine maruz kalsa da attığı tokat ile tribünlerden büyük bir gürültü ile alkış topladı. ABD Şampiyonluk mücadelesinde unvan koruma maçına çıkan MVP pek zorlandı diyemeyeceğimiz bir performansla maçı kazandı. Maçın sonunda rakibini yine Playmaker hareketinin ardından tuş yaparak yendi. Gece de bu şekilde sona erdi.

18 Mayıs 2009 Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 25 Mayıs 2009 Bölüm Özeti
» 11 Mayıs 2009 Bölüm Özeti
» 4 Mayıs 2009 Bölüm Özeti
» 13 Nisan 2009 Bölüm Özeti
» 6 Nisan 2009 Bölüm Özeti